İletişim formu

Contact Form
reCAPTCHA

Bardakta İzi Kalan Pınar’la Büyüttüm

 

Besin öğeleri açısından zengin bir gıda olan süt protein, vitamin ve mineraller içerir. Aynı zamanda kemik gelişiminin temel taşı olan kalsiyumun kaynağıdır. Yıllardır Türkiye’yi ilklerle tanıştıran Pınar, sütü ihtiyacınız olan bu besin değerlerini koruyarak en ileri teknolojiye sahip üretim tesislerinde paketler ve bardakta izi kalan Pınar Süt’ü sizlere ulaştırır.

%3,3 yağlı içeriği ve doğallığıyla annelerin güvenini, lezzetiyle çocukların sevgisini kazanan Pınar Süt, 1973’ten bu yana sağlıklı nesillerin yetişmesine destek olur. Katkı maddesi içermez, uygulanan ileri teknoloji ve özel paketleme sistemi sayesinde uzun ömürlü ve doğaldır. Her gün 2 bardak (400ml) Pınar Süt içerek, protein ihtiyacının %24’ünü, kalsiyum ihtiyacının ise %60’ını karşılayabilirsiniz.

Her kutuda aynı lezzeti bulabileceğiniz, içmeye doyamayacağınız bardakta izi kalan Pınar Süt ile nice sağlıklı nesillere…

Pınar Süt’ün Yolculuğu

1) Yıllardır çiftçilerle beraber kalitesini, değerini ve verimliliğini geliştirdiğimiz Bardakta İzi Kalan Pınar Süt’ün yolculuğu, sütlerin çiftliklerden ve dağ köylerinden özenle seçilmesi ile başlıyor.

2) Sütleri sağımdan hemen sonra, soğutmalı tankerlerle kalitesini ve tazeliğini koruyarak süt işleme merkezimize getiriyoruz. Ardından tam 132 kontrolden geçirerek değerlerini, kalitesini ve güvenilirliğini kontrol ediyoruz.

3) Tüm kontrollerden tam not alan sütlere kısa süreli ısıl işlem uyguluyor ve besin değerlerini koruyarak sağlığa zararlı bakterilerden arındırıyoruz.

4) Bardakta İzi Kalan Pınar Süt’ü en ileri teknoloji ile içinde hiç hava kalmayacak şekilde paketliyor, en sağlıklı şekilde satış noktalarına ve sofralarınıza ulaştırıyoruz.

5) Taptaze, katkısız ve doğal Pınar Süt’ün yolculuğu böylelikle, mutlu bir anın izi ile sona eriyor.

Bardakta İzi Kalan Pınar’la Büyüttüm

Anneler çocukları sağlıkla büyüsün ve hayatta iz bırakan güçlü bireyler olsun isterler. İşte bu yüzden onları, gözlerinin içine bakarak, adımlarına uyarak ve hep en iyisini yaparak büyütürler. Hep en iyisini yapan, hep en güzelini alan anneler de Pınar’ın Bardakta İzi Kalan Süt’ünü tercih ederler. Çünkü bilirler ki, Pınar Süt ile büyüyen çocuklar hayatta iz bırakırlar.

Çocukları için en iyisini isteyen annelerimize, çocukları için en iyisini isteyen Pınar’dan: Bardakta İzi Kalan Pınar Süt.