İletişim formu

Contact Form
reCAPTCHA

Doğru Besleniyor musunuz?

Sağlığımız için doğru beslenmemiz gerektiğini biliyoruz ama bunu ne kadar hayata geçirebiliyoruz. Testimizi yapın, doğru ve dengeli beslenmenin hangi noktasında olduğunuzu öğrenin.

SONUÇ:

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin ne olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Sağlıklı mönüler oluşturmak, besin gruplarını öğünlere dengeli bir şekilde dağıtmak, gıdaları besin değerlerini kaybetmeden pişirmek gayet iyi hakim olduğunuz konular gibi görünüyor. Tebrik ederiz! Hem kendinize iyi bakıyorsunuz hem çocuklarınıza. Ayrıca çocuklarınıza doğru örnek oluyorsunuz; bu şekilde onların ileriki yaşamlarında doğru beslenmeleri için sağlam bir temel de atmış oluyorsunuz.

SONUÇ:

Ailenizin sağlıklı beslenmesi sizin için önemli. Üstelik iyi niyetiniz ortada ama bu konuyla ilgili bilgilerinizin yeterli olduğunu söyleyemeyiz. Daha sağlıklı bir yaşam için, doğru ve dengeli beslenme konusunda eksik olan bilgilerinizi en kısa zamanda tamamlamanızı öneririz.

SONUÇ:

Beslenme düzeninizde değiştirmeniz gereken çok şey olduğu ortada. Sağlıklı beslenme adına pek bir şey yapmıyorsunuz. Bu sizin olduğu kadar çocuklarınızın da hayat kalitesini etkileyen bir durum. Çocuklarınızın her konuda olduğu gibi bu konuda da sizi örnek alacaklarını unutmayın. Tüm ailenizin sağlığı için bir an önce doğru ve dengeli beslenme konusunda bilgilenmenizi öneririz.

YORUMLAR