İletişim formu

Contact Form
reCAPTCHA

Sizin İçin Uygun Olan Süt Hangisi?

Süt içince karnınıza ağrı mı giriyor? Şişkinlik mi hissediyorsunuz? Peki ya mide sancısı? Cevabınız evet ise laktoz intoleransınız olabilir. Pınar Denge Laktozsuz Süt, laktoz hassasiyeti nedeniyle süt ve süt ürünlerinde yaşadığınız sindirim problemlerini yaşamadan sütün size sunduğu tüm faydalardan yararlanmanızı sağlar. Pınar Denge Laktozsuz Süt ile sütün keyfine doya doya varmak için anketimizi hızlıca cevaplayın, sütlerinizi size yollayalım.

1. Günde ne kadar süt içiyorsunuz?

2. Sütü en çok ne ile tüketmeyi seviyorsunuz?

3. Sütünüzü nasıl satın alırsınız?

8. Laktoz intoleransınız varsa ne tüketmelisiniz?

9. Hangisi Pınar Denge Laktozsuz Süt’tür?

SONUÇ:

Laktoz konusunda yeterli bilgiye sahipsiniz

Bravo! Laktoz ve laktoz intoleransı konusunda oldukça bilgilisiniz. Her yaşta görülebilen bu sindirim probleminin önüne geçmek için beslenmenize dikkat etmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Unutmayın! Pınar Denge Laktozsuz Süt, laktoz hassasiyeti nedeniyle süt ve süt ürünlerinde yaşadığınız sindirim problemlerini yaşamadan sütün size sunduğu tüm faydalardan yararlanabilmenizi sağlar. Pınar Denge Laktozsuz Süt ile sütün keyfine doya doya varın vücudunuza iyi bakın.

SONUÇ:

Laktoz konusunda biraz daha bilgi edinseniz iyi olur

Süt içtikten sonra mide ağrısı, şişkinlik, gaz, kramp gibi sıkıntılar yaşıyorsanız; haberiniz olsun siz de laktoz intoleransı var. Laktoz intoleransı da nedir dediğinizi duyar gibiyiz. Laktoz, süt ve süt ürünlerindeki doğal bir şekerdir. Sütte bulunan laktoz şekerinin sindirilmemesi durumunda bu rahatsızlıkla karşı karşıya kalırsınız. Pınar Denge Laktozsuz Süt, laktoz hassasiyeti nedeniyle süt ve süt ürünlerinde yaşadığınız sindirim problemlerini yaşamadan sütün size sunduğu tüm faydalardan yararlanabilmenizi sağlar. Pınar Denge Laktozsuz Süt ile sütün keyfine doya doya varın, vücudunuza iyi bakın.

SONUÇ:

Laktoz süt ile tanışma vaktiniz geldi

Süt, sütlü tatlılar, bisküvi, çikolata ve süt içeren herhangi bir besini tükettikten sonra midenizde bir şeyler oluyorsa, br sorun var demektir! Ama sakın “süt içmeyi bırakmalıyım” demeyin. Çünkü bu durum birçok insanın başına geliyor ve çözümü var. Pınar Denge Laktozsuz Süt, laktoz hassasiyeti nedeniyle süt ve süt ürünlerinde yaşadığınız sindirim problemlerini yaşamadan sütün size sunduğu tüm faydalardan yararlanabilmenizi sağlar. Pınar Denge Laktozsuz Süt ile sütün keyfine doya doya varın, vücudunuza iyi bakın.

YORUMLAR